YAZICI TEKNİK SERVİS

YAZICI SERVİSİ ANTALYA LİDER TONER KARTUŞ


ANTALYA YAZICI VE FOTOKOPİ MAKİNASI TEKNİK SERVİSİ 

       Sürekli gelişen baskı teknolojileri, birçok kuruluşun ihtiyacı olan teknik destek, araç ve sarf malzeme ihtiyacını beraberinde getirmektedir.
Misyonumuz ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak ve her türlü yazıcının satış, bakım ve onarımını hızlı güvenli ve kaliteli hizmet ilkeleri ile beklentinizi karşılamaktır.

     Antalya yazıcı servisi olarak her marka ve model yazıcı, orijinal toner, muadil toner, kartuş ve sarf malzeme yedek parça stoklarımız elimizde bulunmaktadır.
Destek hizmetlerimiz sayesinde sarf malzemelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sarf malzemelerimiz sayesinde baskı kalitesini koruyup ofis giderlerini en aza indirmenizi hedeflemekteyiz. 

     Başlangıçtan bu yana bu işte profesyonel olmaya bilinçlenmeye ve her yeni piyasaya sürülen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilere daha fazla hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz.

     Her markaya ve modele uyumlu yazıcınız için muadil toner ve orijinal toner, kartuş, şerit çeşitlerimiz ile yüksek kaliteli baskıyı en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.
Toner dolumu yaptığımızda dolum için alınan tonerleriniz son teknoloji makinalar ile ilk haline gelecek şekilde temizlenir ve daha sonra dolum işlemi gerçekleştirilir.
Eskimiş değişmesi gereken özelliğini kaybetmiş parçalar müşteriden onay aldıktan sonra belirli ücret karşılığında değişimi yapılır.
Ve en son olarak her parça test aşamasından geçirilerek güvenli bir şekilde paketlenip müşteriye teslim edilir.

     Firmamız müşterilerimizin satın alma talebi ile başlayan sürecin doğru, etkin ve en düşük toplam maliyet ile gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Biz Lider yazıcı servisi ve toner kartuş dolum merkezi olarak ofisinizde kullanmakta olduğunuz yazıcı ve fotokopi makinanızın baskı maaliyetlerini en uygun fiyatlara karşılamak için çalışıyoruz.